Transmisja online

Święcenia diakonatu

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W święto św. Andrzeja Apostoła 11 alumnów przyjmie święcenia diakonatu w Archidiecezji Warszawskiej z rąk kard. Kazimierza Nycza.

Msza żałobna ks. prałata Henryka Ciołkowskiego

Parafia: Ojrzanów. Zwiastowania NMP

Będzie jej przewodniczył kard. Kazimierz Nycz w sobotę 21 listopada o godz. 11:00 w parafii Zwiastowania NMP w Ojrzanowie, której Zmarły kapłan był proboszczem od 27 lat. Homilię wygłosi pochodzący z tej parafii abp Józef Górzyński, metropolita warmiński

Msza i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Janusz Zbudniewek OSPPE oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a Jasna Góra”.

Pogrzeb ks. prałata Józefa Łazickiego

Parafia: Warszawa. Dobrego Pasterza na Ulrychowie

Msza św. pogrzebowa ks. Józefa Łazickiego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 12:00. Pierwszy proboszcz parafii Dobrego Pasterza na Ulrychowie i budowniczy kościoła zmarł 26 października. Zostanie pochowany przy kościele

Duchowość dla Warszawy

Miejsce: online
Organizator: Akademia Katolicka w Warszawie

Wykład na temat „Dogadać się z nastolatkiem, czyli czego potrzebuje Twoje dziecko?” wygłoszą: dr Agnieszka Kozak, psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki oraz o. Czesław Wasilewski SJ, duszpasterz młodzieży, katecheta, rekolekcjonista. Cykl “Duchowość dla Warszawy” organizuje Akademia Katolicka w Warszawie (dawny Papieski Wydział Teologiczny)

Duchowość dla Warszawy

Miejsce: online
Organizator: Akademia Katolicka w Warszawie

“Jak zadbać o kondycję duchową i psychiczną w czasie pandemii?” – to tytuł nowego wykładu w ramach popularnego cyklu „Duchowość dla Warszawy”, który organizuje Akademia Katolicka w Warszawie (dawny Papieski Wydział Teologiczny).

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Akademii Katolickiej

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Część akademicka uroczystości rozpocznie się o godz. 17. 30 i będzie transmitowana na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

Rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego s. Wandy Boniszewskiej

Miejsce: Dom Arcybiskupów Warszawskich

Pierwsza, uroczysta sesja i zaprzysiężenie Trybunału w procesie beatyfikacyjnym s. Wandy Boniszewskiej odbędzie się 9 listopada w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich.

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Akademii Katolickiej

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Rozpocznie się o godz. 16 Mszą św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, a następnie o godz. 17.30 odbędzie się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego na Akademii Katolickiej. Uroczystość będzie transmitowana na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

Msza św. z poświęceniem koron wotywnych Matki Bożej Muranowskiej

Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz. TRANSMISJA na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej